1 2
3 4

YARDIM kanat sorunu (1 kişi)

F Çevrimdışı
arkadaşlar merhaba wings of hell fire kanatı var biliyorsunuz bu kanatı ben +1 +2 +3 sekilde yapmak istiyorum fakat bu kanat sadece item num 810638000 bağlı yeni item num ile eklediğim zaman kanat gözükmüyor ne yaptıysam olmadı Item dosyasında kanat ait dosyaları vs bulamadım bilgisi olan varmı kanat farklı item kodu ile daha fazla yapmak istiyorum ve ismini degiştirmek istiyorum

ALPHA Çevrimdışı
Web sitesi
1. Olarak aynı itemi db de item tablosunda item kodları farklı olacak şekilde kopyala (db tarafından işlem bitiyor)
2. Data klasöründe item org us tablosundan itemi arat kopyala alt satıra ekle db tarafına yeni eklediğin ile aynı olsun kodları
3. Itemext tablosu var data klasöründe 1 den 34 e kadar gidiyor yanlış hatırlamıyorsam ordan da tanimlaman lazım

PC de olmadığım için karışık olabilir anlatım takıldığın yerin resmini atarsan yardımcı olurum

Son düzenleme:
F Çevrimdışı
Hocam dediğimi yaptim zaten ekleme yapabiliyorum sorun şu o kanat item koduyla farklı eklediğim zaman kanati taktigimda kanat gözükmüyor sanırım item klasöründende num kopyalayip yeni num yapmak gerekiyor ama o kanatin item num bulamadim

ALPHA Çevrimdışı
Web sitesi
Itemorg us ve itemext tbllerini düzeltince olması lazim sen zaten var olan item resmini kullaniyorsun

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.

Konuyu görüntüleyenler